Cytomegalia

Skuteczna likwidacja problemu zmarszczek pod oczami

Zmarszczki to naturalny proces, który związany jest ze starzeniem się naszej skóry i występuje u każdego. Przyczyną powstawania zmarszczek jest to, że skóra traci kolagen, która sprawia, że nasza skóra jest gęsta oraz jędrna.

Dlaczego zmarszczki pod oczami pojawiają się jako pierwsze i jak zlikwidować zmarszczki pod oczami skutecznie?

W większości jako pierwsze pojawiają się zmarszczki pod oczami, ponieważ skóra w tym miejscu jest bardzo cienka oraz delikatna. Powstawanie zmarszczek w tym miejscu można opóźnić poprzez stosowanie kremów, ale nie jest dobre rozwiązanie, aby mieć przez cały życie idealną skórę. Dlatego jeśli zadajesz sobie pytanie jak zlikwidować zmarszczki pod oczami to najlepiej skorzystać z specjalistycznych zabiegów.

Dowiedz się więcej o nowoczesnych zabiegach usuwających zmarszczki pod oczami: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/nowoczesne-metody-usuwanie-zmarszczek-oczami/

Zmarszczki mimiczne oraz zmarszczki pod oczami – zabiegi

Na zmarszczki pod oczami zabiegi oferuje współczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna. Zmarszczki mimiczne pod oczami możemy zlikwidować przy pomocy następujących zabiegów:

kropki kremu pod okiem

 • ultraformer lll – hifu
 • laser Palomar Emerge
 • laser Harmony XL pro NIR
 • surgen
 • maximus
 • pollogen legend
 • mobilift M6
 • geneO+
 • dermapen 3/Mezopen
 • peelingi
 • głowicę Hot-Cold
 • ultradżwięki

Powyższe zabiegi stosuje się również na zmarszczki mimiczne pod oczami.

Zabiegi na zmarszczki wokół oczu

Zmarszczki wokół oczu możemy zlikwidować stosując zabieg Ultraformer lll – hifu, ponieważ jego cechą wyróżniającą jest to, że problem zmarszczek może zostać zlikwidowany po jednej wizycie. Dodatkowo jest to zabieg bezbolesny, bezpieczny oraz nie wymagający pielęgnacji skóry po zabiegu. Podczas wykonywania zabiegu na skórę działa fala ultradźwiękowa, która podnosi temperaturę tkanek.W wyniku zabiegu powstają mikrouszkodzenia, co w efekcie sprawia, że nasza skóra jest gładsza, jędrna oraz napięta. Na koniec warto podkreślić, że efekty tego zabiegu mogą utrzymywać się nawet do dwóch lat.

Usuwanie zmarszczek pod oczami przy pomocy zabiegów laserowych

Usuwanie zmarszczek pod oczami pozwala na skuteczne pozbycie się problemu z zmarszczkami. Pierwszy laserowy zabieg to Palomar Emerge, czyli laser funkcyjny, który poprzez swoje światła dokonuje mikrouszkodzeń, które skutkują pobudzeniem regeneracji naszych tkanek. Kolejny zabieg wykorzystujący laser to Harmony XL pro NIR, który emituje światło bliskie podczerwieni powodując podgrzanie tkanki do temperatury około 40 stopni Celsjusza. Efektem zabiegu jest to, że skóra jest gęstsza oraz bardziej napięta. Następnym zabiegiem jest Pollogen, który oferuje zabieg Maximus oraz Surgen. Zabieg Surgen polega na dwóch etapach. Pierwszy wykorzystuje radiofrekwencję RF pozwalając na podniesienie temperatury tkanek. Drugi etap to działanie na skórę poprzez impulsy elektryczne. W efekcie sprawia to pobudzenie regeneracji. Zabieg ten sprawia, że nasza skóra jest gładsza oraz bardziej promienna. Mobilift M6 to kolejny zabieg wykonywany przy pomocy specjalnej głowicy, która pozwala na stymulację skóry specjalnymi klapkami, co w efekcie pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz kwasu hialuronowego. Zabieg Geneo+ to następna propozycja, która polega na zaaplikowaniu na skórę ampułki z serum. Podczas tego zabiegu skóra jest poddawana jest działaniu głowicy. Efektem zabiegu jest pojawienie się krwi bogatej w tlen, poprawienie mikrokrążenia oraz to, że składniki aktywne mają lepszą wchłanialność. Zabieg Dermapen/Mezopen to następna propozycja, która dostarcza do naszej skóry koktajle odżywcze. Efektem zabiegu jest mechaniczna stymulacja skóry powodując pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, a co dodatkowo poprawia jędrność i gęstość. Kolejną propozycją jest zabieg Hot-Cold, który wykorzystuje specjalną głowicę pozwalającą na emitowanie niskiej i wysokiej temperatury w sposób naprzemienny. Skutkiem zabiegu jest to, że poprawia się napięcie skóry oraz zostają zredukowane obrzęki i cienie.

Likwidacja zmarszczek pod oczami przy pomocy ultradźwięków

Likwidacja zmarszczek pod oczami poprzez zastosowanie ultradźwięków polega na nałożeniu na skórę specjalnej ampułki. Następnie poddaje się skórę działaniu głowicy, która powoduje emitowania ultradźwięków. W efekcie następuje szybsze wchłonięcie składników aktywnych oraz pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny.

7 odpowiedzi do artykułu “Skuteczna likwidacja problemu zmarszczek pod oczami

 1. samlem

  Zabiegi ultradźwiękowe na zmarszczki od oczami? Kto to widział, jakiś kosmos xD Tego to nawet Lem, by nie wymyślił, a to się dzieje naprawdę xDD

 2. koszta

  Moim zdaniem zupełnie nie warto wydawać kasy na taki zabieg. Mamy obecnie bardzo wiele kremów na zmarszczki i na pewno każdy znajdzie taki, który mu przypasuje 😉

  1. dejavu52

   Oooo to ciekawe w jaki sposób sobie wygładziłaś idealnie skórę? Myślę, że masz z 20 lat, że gadasz takie rzeczy. Sory, ale zabieg na zmarszczki mimiczne wydaje się lepsza opcją niż ciągłe szukanie odpowiedniego serum.

  2. plucha

   Niekiedy to jakiś profesjonalny krem na zmarszczki pod oczami potrafi kosztować tyle co seria zabiegów. Oczywiście każdy ma inne poczucie pieniądza, ale te zabiegi nie są wcale takiego drogie.

 3. po40scte

  Byłam na zabiegu ultradźwiękowy i dziękuję sobie ze to, że się zdecydowałam. Szukanie kremów czy też jakiegoś serum – już serdecznie miałam tego dosyć. Twarz mam teraz gładką i bez zmarszczek :))

 4. fela

  Jak czytam o tych zabiegach i o tym jak szybko likwidują problemy z zmarszczkami to przestaję się dziwić tym Paniom, które ciągle przesiadują na takich zabiegach 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 10 =