Cytomegalia

Depilacja laserowa, a ryzyko infekcji

Zdrowie jest najcenniejsze. Właśnie takie zdanie wiele osób posiada na temat swojego zdrowia i życia. To może nas zachęcać do podejmowania pewnych działać, aby jeszcze lepiej o nie zadbać. A trzeba zauważyć, że możliwości posiadamy naprawdę wiele. Jedne z nich to technologia, która pozwala wykrywać pewne choroby i schorzenia z dość szybkim wyprzedzeniem. Warto więc regularnie się leczyć, jak i zachodzić na badania kontrolne. Są one również przeprowadzane wobec pacjentów, którzy zainteresowali się depilacją laserową. Pozwala to ocenić jakość ich skóry, jak i stopień zbędnego owłosienia. Klienci salonów kosmetycznych i piękności przekonują się, że taka depilacja nie tylko pozwala cieszyć się pięknym wyglądem, ale jeszcze umożliwia skutecznie ograniczyć ryzyko infekcji. Jak to się dzieje, że depilacja gwarantuje nam również takie możliwości?

Depilacja to samo zdrowie

Gdybyśmy byli w gabinecie lekarskim i dowiedzieli się, że warto regularnie korzystać z usług salonu kosmetycznego to zapewne bylibyśmy zdziwieni. A gdyby dokładniej zagłębić się w depilacji laserowej, to sami będziemy mogli dojść do takiego wniosku (więcej tutaj – http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku). To przecież ona pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia, które może szkodzić naszemu zdrowiu. Dzieje się tak, ponieważ to na włosach pojawiają się różnorodne bakterie, które pod wieloma względami nam zagrażają. Bezpieczniej więc będzie, jeśli zdecydujemy się na ich dokładne usunięcie. W tym celu można pozwolić sobie na wykorzystanie właściwości, które posiada laser diodowy Vectus. Przez wielu jest ceniony, ponieważ wykorzystano w nim najwyższej jakości laser, a zarazem specjalne systemy chłodzące skórę podczas zabiegu. Tym samym każdy zabieg z zastosowaniem takiego urządzenia jest bezbolesny, a to cieszy nas jeszcze bardziej.

Nie przejmujemy się również tym, jak będziemy wyglądać na plaży, na basenie oraz w innych miejscach. Czujemy komfort, gdy ubieramy się skromnie, a miejsca, gdzie dawniej występowało zbędne owłosienie, aktualnie prezentuje się piękna skóra. Z takiego faktu jesteśmy zadowoleni, ponieważ nasze ciało jest więcej warte już w naszych oczach. Dodatkowo inni odbierają nas pozytywniej i to również może mieć dla nas dość istotne znaczenie. To dokładnie pokazuje, że depilacja laserowa jest w stanie pozytywnie zadziałać na nasze zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Jeśli więc zdecydujemy się na jej wykorzystanie, to tak naprawdę zapewnimy sobie wiele korzyści. Należy przede wszystkim sobie je przypomnieć, jeśli posiadamy pewne wahania związane z zastosowaniem takiej technologii w praktyce. Po pierwszym zabiegu moglibyśmy uznać, że nadal posiadamy owłosienie i nie warto decydować się na zakończenie kuracji, która może obejmować kilkanaście zabiegów bądź mniej. Natomiast nie należy tak postępować, ponieważ owłosienie jest dość silne i jego całkowite usunięcie jest możliwe dopiero po pewnym czasie. Wtedy dociera się światłem ledowym do mieszek włosa, które mają na nich dość silne oddziaływanie. Gdy więc wytrwamy podczas całej kuracji, to zauważymy o wiele lepsze efekty.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

5 odpowiedzi do artykułu “Depilacja laserowa, a ryzyko infekcji

  1. Magda00

    Ja byłam – cały zabieg jest bezbolesny i bardzo szybki. Włoski nie odrastają do około 2 lat ale w niektórych przypadkach jeszcze dłużej. Jest to naprawdę duża wygoda, można zaoszczędzić mnóstwo czasu.

  2. Magda00

    Ja się umówiłam i idę w poniedziałek na zabieg na pachy :)))) szkoda tylko, że trochę drogie te zabiegi 🙂 ale to się w końcu zwraca

  3. Sandy

    Świetna sprawa, moja przyjaciółka ostatnio chwaliła się nogami. Powiedziała, że zabieg robiła pół roku temu (!!!) a nogi miała gładkie jak piórko. Szok 🙂 też niedługo zrobię ten zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 72 = 75