Cytomegalia

Redukcja tłuszczu – modelowanie sylwetki

Salony kosmetologiczne oferują nam specjalne zabiegi wyszczuplające, które charakteryzują się tym, iż działają miejscowo np. na brzuch, uda czy plecy. Jest to niezwykle dobra wiadomość dla wszystkich kobiet, które zmagają się z niemożliwym do spalenia tłuszczem. Często, pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia i posiadania szczupłej sylwetki, w pewnych miejscach odkłada się u nas nadmiar tkanki tłuszczowej i żadna konwencjonalna redukcja tkanki tłuszczowej nie chce ich objąć. W takich opornych przypadkach wyszczuplanie ud, wysmuklenie pleców czy ogólne modelowanie sylwetki jest możliwe jedynie u kosmetologa. Warto skorzystać z tych usług, zwłaszcza, że redukcji tkanki tłuszczowej często towarzyszy ujędrnianie skóry czy redukcja cellulitu.

Oferowane przez salony kosmetologiczne zabiegi wyszczuplające nieco się od siebie różnią, jednak wszystkie działają niezawodnie. Pierwszym jest endermologia lpg, gdzie za pomocą specjalnej głowicy zasysa się nam fałd skóry. Dzięki takiemu oddziaływaniu na tkankę łączną tłuszcz zostaje rozbity i wydalony. Jednak gdyby interesowała nas endermologia przeciwwskazania to przyjmowanie koagulantów, zapalenia żył, ciąża i karmienie piersią i rak skóry – należy o tym pamiętać, rozważając poddanie się temu zabiegowi lub innym.

Zabieg Maximus wygląda już nieco odmiennie. Opiera się na działaniu tripolarnej fali radiowej, której zadaniem jest podgrzanie tkanek podskórnych do temperatury aż 60˚C. Skutkuje to upłynnieniem tkanki tłuszczowej oraz aktywacją mięśni, przyczyniającą się do szybszego usunięcia uwolnionych lipidów z organizmu pacjenta. Karboksyterapia Radiology 2 natomiast polega na podskórnym i śródskórnym wstrzykiwaniu medycznego dwutlenku węgla. Zapewnia to przyspieszenie przepływu krwi oraz rozbijanie cząsteczek tłuszczu, które następnie, w wyniku podkręconego metabolizmu, są błyskawicznie wydalane.

Nie wolno nam też zapominać o tym, że nie tylko zabiegi przyczyniają się do uzyskania trwałego efektu. Sposób na to, jak zredukować tkankę tłuszczową nie jest na tyle prosty: poza odwiedzinami u kosmetologa należy jeszcze przestrzegać zdrowej diety i prowadzić aktywny tryb życia.

Redukcja tłuszczu – modelowanie sylwetki
5 (100%) 7 Głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

29 − = 26