Cytomegalia

Powiększanie ust – cała prawda

Piękne i wypełnione usta przyciągają wzrok oraz niesamowicie korzystnie wpływają na wygląd. Jeśli masz dość niewyraźnych i popękanych ust, uzupełnienie ich kwasem hialuronowym okaże się strzałem w dziesiątkę. Zabieg możesz wykonać w szybszym tempie niż przedarcie się przez centrum Warszawy w godzinach szczytu. Zatem pojawia się tylko jedno pytanie: jak powiększyć usta?

Jak wygląda powiększanie ust?

Coraz większa ilość zarówno kobiet jak i mężczyzn decyduje się na naturalne powiększanie ust. Zabiegi kwasem hialuronowym mogą być wykonywane u osób w różnym wieku obu płci. Zwykle zabieg dotyczy zbyt mało podkreślonej wargi górnej lub dolnej. Przed zabiegiem należy zapoznać się z wszystkimi wytycznymi otrzymanymi od lekarza bądź specjalisty prowadzącego. Kształt ust oraz dobór odpowiedniej ilości możesz omówić z specjalistą na konsultacji, na której poznasz wszystkie szczegóły jak przebiega powiększanie ust. Warto zajrzeć także pod link https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/powiekszanie-ust/

Nie należy pod żadnym pozorem poddawać się zabiegowi osobie nie wykwalifikowanej lub do której kompetencji mamy wątpliwości. Zawsze należy postawić na profesjonalną obsługę i wyspecjalizowanego w dziedzinie medycyny estetycznej lekarza.

Tuż przed zabiegiem lekarz prowadzący podaje pacjentowi krem znieczulający lub jeśli jest potrzeba, znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne). Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego zajmuje kilka chwil, natomiast cały zabieg może trwać maksymalnie do 30 minut.

Czy modelowanie ust kwasem hialuronowym jest bolesne?

Ze względu na naturalną wrażliwość okolic ust stosuje się wysokiej jakości znieczulenia, które sprawiają komfort podczas zabiegu oraz niwelują ból.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy występuje w sposób naturalny w organizmie człowieka. U osób młodych jego produkcja przebiega sprawnie i pod dostatkiem, jednak z wiekiem zaczyna go ubywać przez co skóra zaczyna wiotczeć i powstają zmarszczki. Może również stracić dawny blask i nasycenie kolorów. Właśnie ta prawidłowość spowodowała, że tak chętnie stosuje się powiększenie ust przy jego użyciu, gdyż wystarczy jego mała ilość, aby zauważyć spektakularne efekty. Młodość nie jest zarezerwowana tylko do nastolatek, dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej można znacznie przedłużyć okres świeżego i pełnego życia wyglądu. Zastrzyki z kwasu hialuronowego zyskują na popularności, dzięki pozytywnym rezultatów, które bezkompromisowo powodują oraz bezpieczeństwie w ich stosowaniu.

Powiększanie ust – czy istnieją jakieś przeciwskazania do stosowania tej metody?

Zabieg modelowania ust nie dozwolony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Powiększanie ust może również okazać się niewskazane dla osób borykających się z problemami skórnymi oraz infekcjami, takimi jak trądzik lub opryszczka. Powiększanie ust kwasem hialuronowym może powodować działania niepożądane u osób z skłonnościami do blizn przerostowych, tzw. keloidów. Immunoterapia, choroby układu immunologicznego oraz nadwrażliwość na kwas hialuronowy są bezpośrednimi powodami do niemożliwości zastosowania akurat ten zabieg modelowania ust.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – jakie mogą wystąpić reakcje po zabiegu?

Wypełnienie ust może wiązać się z wystąpieniem pewnych reakcji po zabiegowych, takich jak rumieńce, zaczerwienienia, obrzęk. Może dojść również do pojawienia się krwiaczka, jednak wszystkie te objawy ustępują po kilku dniach od zabiegu.

Powiększanie ust – cała prawda
5 (100%) 47 Głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 2