Cytomegalia

Manicure japoński

Czterysta lat temu, w Japonii, żyły kobiety, które szukały metody na idealne paznokcie, które byłyby gładkie, błyszczące oraz naturalne. Odkryły, że nacieranie paznokci odpowiednimi olejkami i substancjami daje świetny efekt – płytka paznokcia staje się mocniejsza, błyszczy się i jest gładka. Dzisiaj my możemy bazować na ich doświadczeniu i również dbać o swoje paznokcie w sposób naturalny.

Japoński manicure

 

Manicure japoński dotarł do nas z Japonii w zestawie P.Shine. Znajdują się w nim:

 • krzemionka z Morza Japońskiego
 • pyłek pszczeli
 • keratyna
 • witamina A
 • witamina E

Tak niewiele, a tak wiele może zmienić, prawda?

Japoński manicure polega na wcieraniu specjalną szczoteczką składników odżywczych do płytki paznokcia. Zabieg trwa około czterdziestu minut i kosztuje zwykle około pięćdziesięciu złotych. Dobrze jest traktować go jako sposób na regenerację pomiędzy częstym malowaniem paznokci albo manicure hybrydowym.

Manicure japoński to świetny sposób na rozdwajające się paznokcie, łamliwe paznokcie. Rozdwajanie paznokci to koszmar bardzo wielu kobiet, często przeszkadza w najprostszych czynnościach domowych, dlatego ten rodzaj manicure doskonale poprawi stan paznokci. Mężczyźni często śmieją się, że rozpaczamy z powodu złamanego paznokcia, ale każda z nas wie, że to często po prostu boli, gdy paznokieć złamie się w złym miejscu. Rozdwojone paznokcie to poważny problem. Dlatego warto raz na miesiąc albo raz na dwa miesiące pokusić się na taki zabieg japońskiego manicure, nasze paznokcie na pewno nam podziękują. To w pełni naturalny zabieg, a wiadomo, że nasze ciało takie właśnie zabiegi najbardziej lubi.

Marzy ci się profesjonalny zabieg na twarz i ciało? Gdynia czeka!

Salon kosmetyczny w Gdyni oferuje teraz konsultacje z kosmetologami zupełnie bezpłatnie. Przyjdź i pozwól dobrać sobie odpowiedni zabieg!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Kiedy nie stosować manicure japońskiego?

 

Nie powinno się stosować tego manicure, gdy jesteśmy bezpośrednio po zdjęciu przedłużonych paznokci (niezależnie czy żelowych czy akrylowych), ponieważ płytka paznokcia jest wówczas zbyt cienka. Będzie to wtedy bardzo nieprzyjemne.

Manicure japoński
5 (100%) 7 Głosów

7 odpowiedzi do artykułu “Manicure japoński

 1. aleksandra

  Po ostatnim przedłużaniu paznokci, moja płytka paznokci jest bardzo porysowana. Myślę, że manicure japoński pomoże mi z tym problemem.

 2. Karioka

  O, ja dosyć często właśnie robię sobie hybrydy, może faktycznie powinnam się zastanowić nad manicure japońskim 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

70 + = 78