Cytomegalia

Jak pozbyć się boczków? Poznaj nasze specjalistyczne zabiegi

Boczki, czyli fałdki tkanki tłuszczowej powyżej bioder, po bokach brzucha, to poważny defekt estetyczny. Nawet gdy są niewielkie, bardzo źle wyglądają w obcisłych kreacjach. Dla kobiet, które chcą błyskawicznie zlikwidować ten problem, przygotowaliśmy ofertę specjalnych zabiegów. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak pozbyć się boczków z zastosowaniem naszych specjalistycznych metod.

Jak zgubić boczki szybko i na długo? Ćwiczenia na boczki nie są Ci potrzebne!

Zdarzają się sytuacje, gdy nie mamy czasu na długotrwałą walkę z defektami urody i ze sposobami na to jak zgubić boczki. Domowe sposoby, opisujące jak zrzucić brzuch i boczki często nie zdają egzaminu, a ćwiczenia na boczki, aby były skuteczne, wymagają od nas poświęcenia sporej ilości czasu – na efekt trzeba poczekać przynajmniej kilka tygodni. Tymczasem często potrzebujemy błyskawicznego efektu – przed ważnym wyjściem, imprezą, randką czy przed wakacjami. Co więcej w niektórych przypadkach, gdy problem jest szczególnie uporczywy, dieta i ćwiczenia mogą okazać się niewystarczające. Na szczęście nowoczesna medycyna estetyczna pozwala zlikwidować problem szybko, skutecznie i bez wysiłku.

Poznaj wszystkie metody na skuteczne usunięcie boczków na http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/jak-pozbyc-sie-boczkow-najskuteczniejsze-sposoby/

Jak zgubić brzuch i boczki? Ultraformer III – najskuteczniejszy zabieg

umięśniony brzuchJak zgubić boczki już dzięki jednemu zabiegowi? Dzięki tej metodzie szybko, skutecznie i bez wysiłku pozbędziesz się uciążliwych boczków. Zabieg Ultraformer III, bo o nim mowa, cieszy się ogromną popularnością. Nie bez powodu – to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i luźnej skóry. Zabieg Ultraformer – HIFU nazywany jest liftingiem bez skalpela.

Zabieg ten pozwala osiągnąć spektakularne efekty już po jednej wizycie. Co więcej, widoczne już po pierwszej wizycie efekty w ciągu kolejnych tygodni pogłębiają się.

„Urządzenie Ultraformer III wykorzystuje technologię HIFU, która polega na oddziaływaniu na tkanki zogniskowanej fali ultradźwiękowej. Podgrzanie doprowadza do powstawania uszkodzeń w tkankach, pobudzających procesy regeneracji. Zabieg jest niemal bezbolesny i można go stosować niemal na całym ciele, przez cały rok. Nie bez powodu jest nazywany zabiegiem „lunchowym”. Polecam tę metodę wszystkim, którzy szukają rozwiązania jak zgubić brzuch i boczki.”

Jak zrzucić boczki? Pozostałe zabiegi

Jak pozbyć się boczków, jeśli z jakichś powodów nie możesz lub nie chcesz poddać się zabiegowi Ultraformer III – HIFU? Mamy w ofercie również inne bardzo skuteczne zabiegi:

  • Kriolipoliza Clatuu – zabieg polega na wymrażaniu tkanki w celu jej usunięcia. Specjalna głowica emituje fale zimna o temperaturze -9 stopni Celsjusza. Trzy sesje pozwalają skutecznie pozbyć się boczków
  • Venus Legacy – to zabieg, który wykorzystuje aż cztery technologie. Multipolarna Fala Radiowa rozbija tkankę tłuszczową, a Impulsowe Pole Magnetyczne stymuluje komórki do produkcji kolagenu.
  • Technologia Vari Pulse bada głębokość oddziaływania na tkanki, zapewniając pełne bezpieczeństwo zabiegu, a Real Time Thermal Feedback pozwala zachować pełną kontrolę temperatury.

    Czytaj dalej na temat zabiegów likwidujących boczki i zobacz ich efekty: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/usuwanie-boczkow/

  • Karboksyterapia Reology 2 polega na wstrzykiwaniu pod skórę medycznego dwutlenku węgla, czego skutkiem jest rozbicie tkanki tłuszczowej i, w efekcie, pobudzenie intensywnych procesów regeneracji tkanki. Dla pełnego efektu należy przeprowadzić kilka serii zabiegu.
  • Maximus Pollogen Legend wykorzystuje falę radiową i dynamiczną aktywacje mięśni. Rozbite komórki tłuszczowe usuwane są z organizmu dzięki skurczom mięśni. Zabieg ten pozwala pozbyć się cellulitu i wygładzić ciało.
  • Icoone to masaż podciśnieniowy, wykonywany specjalnymi rolkami. Wykorzystuje trzy rodzaje podciśnienia, a efekty zabiegu można zobaczyć już po jednym zabiegu.
  • Endermologia LPG Cellu M6 Integral to specjalistyczny lipomasaż. Zabieg pozwala usunąć tłuszcz, a także ujędrnić i zagęścić skórę dzięki pobudzeniu procesów odnowy tkanek.

Dowiedz się jak pozbyć się boczków – zapraszamy na darmowe konsultacje

Szukasz odpowiedzi na pytanie jak pozbyć się boczków skutecznie i na długo? Umów się na bezpłatne konsultacje w naszej klinice. Doświadczony kosmetolog sprawdzi, która metoda jest najlepsza dla Ciebie, ustali optymalne parametry zabiegu i omówi z Tobą jego przebieg, a w przypadku wątpliwości skieruje Cię na wizytę u lekarza kosmetologa. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak zrzucić boczki – zapraszamy na konsultacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 9 = 1