Cytomegalia

Depilacja laserowa Gdynia – Skuteczny laser Vectus dla mężczyzn i kobiet

Laserowe usuwanie owłosienia z pleców u mężczyzn jest najpopularniejszym sposobem uzyskania gładkiej, zdrowej skóry bez włosów. Nowoczesne techniki i sprzęt laserowy Vectus pozwalają osiągnąć pożądany rezultat w najkrótszym możliwym czasie. Ani golenie, ani depilacja przy pomocy wosku nie gwarantują wygody, braku bólu, stabilności. Po depilacji laserowej może pojawić się tylko nieznaczne mrowienie spowodowane nagrzaniem, ale zauważają je tylko pacjenci o wrażliwej skórze. Laser Vectus jest nieszkodliwy dla naskórka lekkie zaczerwienienie szybko znika, podobnie jak problem wzrostu włosów na plecach.

Podczas zabiegu laserem Vectus wiązka światła działa bezpośrednio na mieszki włosowe, niszcząc strukturę włosów, tym samym ją osłabiając i doprowadzając do ich wypadnięcia.

Zabieg depilacji laserowej w Trójmieście.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Efekty laserowego usuwanie owłosienia z pleców

Oczywiście nic nie daje takiej przyjemności jak zdrowa lśniąca skóra bez jednego włosa. Miliony mężczyzn marzy o tym, ale samodzielne usuwanie włosów z pleców jest o wiele trudniejsze:

  • Po pierwsze, włosy z pleców po prostu nie można samodzielnie usunąć.
  • Po drugie, wzrost włosów u mężczyzn jest grubszy, a depilacja woskiem itp. zamienia się w prawdziwą torturę.

usuwanie owłosienia na plecach  Laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy diodowego lasera Vectus to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy sposób na rozwiązanie problemu niechcianego porostu włosów. Dzięki skutecznemu chłodzeniu podczas zabiegu możliwe jest zredukowanie efektów ubocznych do minimum. Z reguły większość z nich przechodzi do końca dnia. Procedura depilacji laserowej jest przeprowadzana przy użyciu głowicy pokrytej szkłem szafirowym posiadającym właściwości chłodzące. Innowacyjna technologia Advanced Contact Cooling zapewnia dostosowanie odpowiedniej mocy ciepła do każdej osoby indywidualnie, dzięki czemu chłodzenie depilowanego obszaru ciała jest możliwe w trakcie promieniowania laserowego a także zaraz po nim.

Czytnik Skintel w laserze diodowym daje dużą skuteczność, ponieważ na  podstawie zgromadzonych danych następuje odczyt poziomu melaniny i zostaje dostosowana moc lasera w stosunku do danego pacjenta. Czasami kosmetolog wykonujący depilacją laserową pleców zaleca po zakończonym zabiegu stosowanie kremu z glikokortykoidami i środka po oparzeniu słonecznym, aby nie wystąpił efekt zaczerwienienia lub podrażnienia skóry.

Kiedy włosy zaczną wypadać po depilacji laserowej u mężczyzn?

Odpowiedź na to pytanie zależy od ilości i grubości włosów, które znajdowały się w aktywnej fazie wzrostu oraz depilacji laserem. W wyniku pierwszej procedury można stracić od 20 do 40% włosów, po upływie jednego do dwóch tygodni wypadną kolejne. Im grubsza struktura włosów, tym więcej sesji może być potrzebne, czasami nawet do dziesięciu. Przerwy powinny jednak trwać, co najmniej miesiąc. Korzystanie z lasera diodowego Vectus daje mężczyznom niepowtarzalną okazję, aby ich ciała były idealnie gładkie i seksowne, nie powodując przy tym bólu.

Dodatkowe informacje o depilacji Vectus znajdziesz na tej stronie – https://www.rmf.fm/magazyn/news,17482,czy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna.html

Wyniki, jakie można osiągnąć dzięki laserowemu usuwaniu owłosienia z pleców

Procedura depilacji laserowej pleców Vectus u mężczyzn daje następujące wyniki:

  • Przebieg 5-10 zabiegów zatrzyma wzrost włosów na plecach na zawsze. Procedura usuwania włosów z pleców trwa 30 minut. Mężczyzna już nigdy nie będzie musiał robić depilacji, poświęcić na nią swojego czasu i pieniędzy. Idealnie gładka skóra stanie się rutyną.
  • Nawet pierwsza sesja depilacji ma widoczny, trwały efekt. Większość włosów wypadnie, a nowe nie pojawią się w ciągu 1-2 miesięcy.
  • Depilacja laserowa jest absolutnie bezbolesna. Tylko niektórzy mężczyźni odczuwają niewielki dyskomfort z powodu nagrzania skóry.
  • Laserowe usuwanie owłosienia delikatnie wpływa na skórę. Maksymalnym zagrożeniem dla mężczyzny jest niewielkie zaczerwienienie skóry, które nastąpi w ciągu godziny. Laser Vectus działa tylko na mieszki włosowe, dla skóry jest nieszkodliwy.
Depilacja laserowa Gdynia – Skuteczny laser Vectus dla mężczyzn i kobiet
5 (100%) 1 Głosów

Odpowiedź do artykułu “Depilacja laserowa Gdynia – Skuteczny laser Vectus dla mężczyzn i kobiet

  1. Honorata

    Koniecznie muszę namówić męża, trochę to głupie ale wstydze się z nim pokazać na plaży czy na basenie, a ostatnio coraz bardziej mnie obrzydzają te jego włosy na plecach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

84 − = 74